خدمات صنعتی و بازرگانی یاران صنعت

خط مشی کیفیت

شركت مهندسي یاران صنعت از سال 1380 فعاليت خود را در راستاي توسعه و ارتقاء توانمندي‌هاي صنعتي و اقتصادي كشور آغاز نموده است و در زمينه ارايه خدمات مشاوره‌اي، مهندسي و مديريتي در پروژه‌هاي صنعتي به ويژه در زمينه صنايع خودرویی و فلزی با شركت‌هاي داخلی و بين‌المللي در اين پروژه‌ها همكاري مي‌نمايد.
 كيفيت به عنوان یک الزام و مزيت رقابتي كسب و كار، سالها است که با رویکرد سيستم مديريت كيفيت در شركت یاران صنعت نهادينه شده است و پويايي و اثربخشي اين سيستم در حال حاضر بر اساس مفاهیم استاندارد ISO 9001:2015 فراهم می باشد.
این خط مشی کیفیت جهت گیری های راهبردی سازمان را پشتیبانی نموده و چارچوبی را برای تعیین اهداف کیفی ارائه می نماید. مديريت معتقد است تعهد به بهبود مداوم شركت یاران صنعت كه نتيجه استقرار سيستم مديريت كيفيت است با مفاهیم زير محقق مي‌گردد:

 • شناسايي، درک و تأمين نيازها و انتظارات طرف های ذینفع مرتبط با نظام مدیریت کیفیت سازمان
 • ارتقاي سطح كيفي و كمي خدمات ارايه شده به منظور افزايش رضايت مشتريان
 • رعایت الزامات قانونی و مقرراتی قابل کاربرد طرف های ذینفع مرتبط با نظام کیفیت سازمان
 • افزايش بهره‌وري، توانمندي و رضايتمندي نيروي انساني و ارتقاي دانش و مهارت ايشان با آموزش‌هاي موثر
 • بهبود فرآيندهاي كاري در جهت بهبود مداوم اثربخشي سيستم مديريت كيفيت
 • استفاده از فنآوري‌ها و ابزارهاي مديريتي، سخت‌افزاري و نرم‌افزاري نوين
 • ارتباط و تعامل مداوم با تامين‌كنندگان فنآوري،‌ خدمات و كالا

ماموریت

این شرکت با توجه به تجربیات خود و با همکاری شرکتهای صاحب نام و باتجربه بین المللی علاقمند به ارائه خدمات مهندسی، نظارت و مدیریت پیمان برای طرح ها و پروژه های انواع صنایع می باشد.

چشم انداز

آرمان ما ارتقاء سطح دانش، كارايي و توان شركت و كاركنان آن براي کار در حوزه های داخلی و خارجی در کلاس جهانی و در زمینه های ارائه خدمات مشاوره ای مهندسی و مدیریتی در پروژه های بزرگ صنعتی باشد.

ارتباط اط طریق واتساپ
ارسال در واتساپ